Nové Luxusně vybavené apartmány v centru Kvildy
NÁRODNÍ PARK ŠUMAVA

vyberte si z osmi stylových apartmánů v REZIDENCI ŠUMAVA INN KVILDA

V centrální turistické zóně Kvildy a v blízkosti sjezdovky bylo dosaženo povolení nezbytných ke vzniku jedinečné novostavby REZIDENCE ŠUMAVA INN KVILDA - právě zkolaudovaných apartmánových bytů v moderním domě o dvou nadzemních podlažích s podkrovím.

Nachází se v něm pouze osm apartmánů. Samozřejmostí je poctivá zděná konstrukce této novostavby z keramických tvárnic s výplní tepelnou izolací a dalším vnějším zateplením, a s dřevěným opláštěním celé fasády domu, což zvýrazňuje jeho elegatní moderní horský styl.

O lokalitě

je možno vybírat z různých velikostí od 36,6 m2 až do 127,7 m2 - ve spektru od útulných bytů 1+kk, přes jedinečný mezonetový byt v přízemí se soukromou předzahrádkou - až po velkorysý, luxusní loftový apartmán 4kk s přiznanou podsvícenou vazbou krovu a prosklenou lodžií s krásným výhledem.

Výjimečností v nabídce horských apartmánů je skutečnost, že v každém apartmánu jsou již osazena značková krbová kamna (Pacific Energy, Jotul, Alderee, Nordica, Romotop) zaústěná do třísložkového nerezového komínu. Tak jako jsou v každém apartmánu jiná krbová kamna, liší se od sebe jejich interiéry – všechny apartmány jsou originály, které sjednocuje jen vkusný elegantní styl blízký interiérům, které nás vítají v rakouských Alpách.

V každém z apartmánů jsou řemeslně perfektně provedeny všechny dokončovací práce – vysoce kvalitní obklady, dlažby, obložkové dveře, dřevěné podlahy a obklady stěn. Vstupní dveře jsou mimo zámku osazeny číslovým kódem. Všechny apartmány jsou luxusně vybaveny kuchyňskou linkou s vestavěnými značkovými spotřebiči WHIRLPOOL a KLARSTEIN (sklokeramická deska, chladnička, myčka) A kuchyňskými doplňky (příbory, porcelán, sklo), pohodlným nábytkem, velkorozměrovými televizory a originály obrazů i bytových doplňků. V Rakousku byly ušity přímo pro tento dům záclony a závěsy s jednotným motivem a logem, který se jako jednotící idea objevuje ve více variantách v domě.

Ke každému apartmánu je k dispozici jedna úložná kóje v samost.místnosti v přízemí a parkovací stání vedle apartmánového domu.

zkolaudovaná novostavba domu je napojena na obecní vodovod a kanalizaci.

Vytápění je zajišťováno dvěma tepelnými čerpadly vzduch/voda, s přenosem do podlahového vytápění.

Jsou provedeny slaboproudé rozvody pro TV, satelit, internet. Každý apartmán má samostatné měření tepla, vody a elektřiny.

O apartmánech